SKsoft
Hodnota nákupu:
0,00 Kč

software

informace

pro zákazníky

sksoft.cz

Prodej a distribuce slovenského software.

info@sksoft.cz
Popis
Funkce
Náhled
Download
Ceník
Koupit!
aSc Rozvrhy  

aSc Rozvrhy

Rychle a lehce vygenerujete kompletní rozvrh respektující psychohygienické a organizační požadavky Vaší školy.

Automatické generování
Na základě vašich požadavků program během několika minut vygeneruje kompletní rozvrh. V případe velmi složitých podmínek a těžkého rozvrhu však může řešení trvat déle. Program dbá na všechny psychohygienické a organizační podmínky: Kontrola rozvrhu
Program kontroluje zadání a pomůže vám odstranit chyby. U výsledného rozvrhu kontroluje splnění všech požadavků. Můžete bez obav měnit vygenerovaný rozvrh ručně, když při tom porušíte některou podmínku, program vás upozorní.

Kompletní tisk rozvrhu
Vytvořený rozvrh můžete vytisknout. Program automaticky sestaví tabulky pro jednotlivé třídy, učebny nebo učitele. Sestaví Vám souhrnné tabulky pro celou školu podle tříd, učeben a podle učitelů. Z těch lehce určíte volného učitele na suplování. Při všech sestavách si můžete zvolit, které třídy, učebny nebo učitele chcete tisknout.

Můžete též rozvrh přenést do MS Excel nebo do formátu HTML a publikovat rozvrh na Internetu.

Intuitivní ovládání
Jednoduchým přesouváním hodin můžete rychle měnit části rozvrhu. Program přitom dbá, aby jste neumístili hodiny na nepovolené pozice a ukazuje vám, kdy mají učitelé ještě volné hodiny. V případě, že nejste spokojeni se změnami, můžete pomocí funkcí Undo a Redo až 100 operací vrátit.
Pomocí pravého tlačítka můžete rychle vyvolat potřebné funkce, anebo si nechat zobrazit hodiny, které je možné umístit na danou pozici.