SKsoft
Hodnota nákupu:
0,00 Kč

software

informace

pro zákazníky

sksoft.cz

Prodej a distribuce slovenského software.

info@sksoft.cz
Popis
Funkce
Náhled
Download
Ceník
Koupit!
Optimik  

Optimik

Kvalitní software pro automatický návrh nářezových plánů nejen pro výrobce nábytku.

Hodnocení uživatelů

Optimik naše firma využívá již od verze 2.0. Náklady na pořízení programu, se nám vrátili v průběhu optimalizace první zakázky. Po vznesení několika připomínek a poznatků byly tyto pružně zapracovány do programu. Jednalo se o snažší využití výstupů, které OPTIMIK nabízí. V současné době, během pár minut jsem schopen pro pracovníky na nůžkách vytvořit střihový plán a z něj následně provést objednání materiálů dle skutečné potřeby.
Ing. Roman Večeřa, Sklářské stroje Znojmo s.r.o.
Děkuji p. Korytárovi, že pro nás řemeslníky vytvořil tak perfektní program jako je Optimik. Jsem zámečník a dělám i se dřevem. Optimik se stal pro mně nepostradatelný.
ZÁMEČNICTVÍ Zbyšek Uhlík, Rychvald
Vlastním Váš produkt, sice jen mini verzi, ale jsem velmi spokojen. Donedávna jsem používal něco podobného - ****, ale ten Váš je perfektní. Uvítal bych ale, kdyby v programu bylo více obrázku /jpg/
Pavel Šindelář, Bruntál
Dovolte mi prosím, abych Vám složil poklonu, jsem uživatelem Vašeho programu OPTIMIK a můžu Vám říci, že si svou práci bez OPTIMIKU už ani nedokázu představit. Vaše řešení výpočtu nářezových plánů mě každodenně uspoří minimálně 2 hodiny práce, ješte jsou potřeba nějaké drobné úpravičky a Váš program bude pro mojí potřebu téměr dokonalý.
Hrubý Jirí, Akvária-Ante, Dřísy
Díky programu OPTIMIK dosáhla naše firma výrazných časových úspor při přípravě a expedici zakázek a téměř bezodpadového využití zpracovávaných materiálů.
Ing. Martin Čapka – logistik, ALUREX s.r.o., Lanžhot
Děkuji za upozornení na novou verzi programu Optimik, jsem s ním spokojen, velmi mi usnadňuje práci při výrobě kuchyňských linek.
Jiří Kuník, Rokycany
Považuji Optimik za produkt velmi zdařilý a plně vyhovující mým potřebám. Dosud jsem se na trhu nesetkal s programem, který by mé nároky splňoval jako Optimik. Za velmi důležitou přednost považuji pružnou reakci tvůrce programu na mé požadavky úprav Optimiku.
Ing. Zbyšek Zapadlík, Truhlářství - Horní Libchava
Touto cestou Vám chci poděkovat, za Váš program Optimik, který denně používám. Po zakoupení a nainstalování programu se má práce s nářezovými plány a rozpočty zakázek velice zjednodušila a zprofesionalizovala.
Daniel Cíla, D design, Plzeň
Děkujeme za čerstvé informace o Optimiku, který jsme ve starší verzi používali dva roky a následně "naskočili" přímo do verze 2.26. Rozdíl byl porovnatelný s přesednutím z osobního vlaku do rychlíku. Uživatelský komfort, možnost použití různých velikostí základního materiálu a další vylepšení svědčí o tom, že stále pracujete na svém programu. Pro nás jako uživatele jsou tyto skutečnosti příslibem, že následující verze bude opět lepší.
Jaroslav Vojíř, Vjačka spol. s r.o., Ostrava
Optimik je dobře ovladatelný program, výkonný a majitelem průběžně vylepšován. Což je dobře.
Roman Pech, Ostrava
Rozhodně musím napsat, že OPTIMIK je jediná investice našeho truhlařství, která se vyplatila již po několika hodinách používání. Patřím, už více než dva roky, k velmi spokojeným uživatelům tohoto perfektního programu. Samozřejmě, že ho doporučuji i ostatním firmám pracujícím s jakýmikoli deskovými materiály.
Petr Duřt - Truhlařství, Praha 7