SKsoft
Hodnota nákupu:
0,00 Kč

software

informace

pro zákazníky

sksoft.cz

Prodej a distribuce slovenského software.

info@sksoft.cz
Popis
Funkce
Náhled
Download
Ceník
Koupit!
Kniha jízd - Speedy  

Speedy - Kniha jízd

Software na evidování knihy jízd a cestovních příkazů. Obsahuje možnost automatického generování jízd.

Software umožňuje vedení neomezeného počtu firem a vozidel. Standardně také obsahuje několik číselníků, které je možno modifikovat. Tím je zajišťena flexibilita a univerzálnost. Jsou to tyto: Evidence jízd
Zde můžete evidovat jízdy motorovým vozidlem vždy pro aktuálně vybranou firmu. Jízdy se dají zaznamenávat třemi způsoby: Způsob vytvoření jízdy můžete vidět dle jejich barevnému odlišení v seznamu jízd (za předpokladu, že máte v nastavení programu zapnuté barevné vyznačování jízd).

Automatické generování jízd
Tato funkce slouží pro náhodné generování (vytváření) jízd pro zvolené partnery ve zvoleném časovém období. Používáním této funkce odpadá mravenčí práce s psaním každé uskutečněné jízdy. Stačí, když si jednou za měsíc (týden, půlrok, rok) spustíte tuto funkci a vytisknete sestavu knihy jízd.

Cestovní příkazy
Tato funkce umožňuje evidenci, zadávání a tisk cestovních příkazů (maximálně čtyř denních), popřípadě vyúčtování cestovních příkazů. Obsahuje i možnost tisku prázdného formuláře cestovního příkazu a vyúčtování cestovního příkazu.

Další funkce